Зв'язатися зараз
Відповідальний менеджер
Ціна на металобрухт
приймаємо від 50 кг
Працюємо по Києву та області

Ціна металолома чорних та кольорових металів
в Києві та Київській області
+380974840482

Ціна на металобрухт залежить від економічних факторів: попит на метали, як у нашій країні, так і у світі, курсові коливання валют, стан промисловості та здоров'я світової економіки загалом.
Вартість металобрухту безпосередньо залежить від виду металу, ступеня його засмічення, а також відсоткового вмісту того чи іншого елемента у сплаві.
Наші фахівці допоможуть Вам розібратися у всіх деталях і визначать точний вид брухту, що здається. Якщо вид металобрухту не вдасться виявити візуально, ми виконуємо його хіманаліз для визначення точного вмісту елементів у сплаві.
Кінцева ж ціна металобрухту також залежить від супутніх витрат з його демонтажу, порізки, розбирання та транспортування.
(орієнтовний)

Прайс-лист цін на металолом

Вартість металобрухту може змінюватись залежно від біржових коливань, а також у зв'язку зі змінами закупівельних цін на переробних підприємствах.
Для підтвердження цін звертайтесь за телефоном:
(097) 484-04-82

Чому у нас ціна на металобрухт одна із найвищих на ринку?

1
Ми є трейдерами з довгостроковими договорами з усіма переробними заводами України та багатьма зарубіжними партнерами.
2
Досвід нашої роботи на ринку більше 20 років, що дозволяє максимально скоротити всі витрати на логістику та інше, що дозволяє нам збільшити ціну на закупівлю сировини.
3
Ми маємо всі дозволи на проведення небезпечних робіт з демонтажу, порізки та переробки металобрухту.
4
Налагоджена робота по сортуванню брухту, а також цех з розбирання кольорових металів дає нам можливість тримати високі закупівельні ціни.
5
В нас працює висококваліфікована команда на всіх рівнях нашої компанії.